Dlaczego my?

 Jest wiele powodów dla których to nasza oferta jest najlepsza, oto najważniejsze z nich.

Mamy doświadczenie, blisko 1000 stałych klientów, 6 lat pracy w zawodzie groomera, stale wzbogacamy swoją wiedzę związaną z psami (kursy behawiorystyczne, trenerskie, zoofizjoterapeutyczne itp:)

 160 godzin pracy z psami, 4 tygodnie nauki manualnej zdolności jaką jest grooming. Nie da się nauczyć dobrej i sprawnej pielęgnacji psów w czasie krótszym niż 4 tygodnie. Tyle zajmowało nam przyuczenie naszych pracowników do pracy w salonie.

Maksymalnie 2 kursantów na kursie a nie po 5 czy 6 jaka na innych kursach – co oznacza więcej kontaktu z psami a tym samym więcej praktyki, więcej ćwiczeń i większą możliwość nauki nawyków jakie są niezbędne przy strzyżeniu psów.

 Prócz strzyżenia psów zajmujemy się szkoleniem i poradami behawioralnymi dzięki czemu wiedza jaką przekazujemy na kursie jest bardziej profesjonalna i kompleksowa.

Pomagamy w wybraniu potrzebnego sprzętu, doradzamy w tym co jest przydatne, co niezbędne a co można kupić w późniejszym terminie. Pomagamy w organizacji pierwszego biznesu, sami kiedyś otwieraliśmy i organizowaliśmy sklep i salon od podstaw.

 Na naszym szkoleniu dostaniesz komplet materiałów z zakresu: 

– technik pielęgnacji psów
– podstaw wiedzy o zachowaniu psów
– „Sygnały Uspakajające” Turid Rugaas
– możliwość skserowania książek o groomingu z USA i innych materiałów jakie są w naszym posiadaniu.